NB! Seoses tehnilise tõrkega ei ole hetkel võimalik tasuda pangalinki kasutades. Soovides tellida palume esitada tellimus telli@maasikakuller.ee oma soovidega ja Teile saadetakse arve! Vabandame! 

Maasikakulleri lugu!

Maasikakuller on pikkade kogemustega maasikate müügi alal. Meie teame milline on hea mari! Me alustasime marjamaailmaga tutvumist aastal 2006 ja pole seni veel tüdinenud endale peensuste selgeks tegemises. 2012.aastal avasime Maasikakulleri teenuse ja oleme teenindanud aastate jooksul tuhandeid kliente. Aastal 2021 otsustasime, et on aeg on küps ja avasime E-poe, et tellimisprotsessi muuta lihtsamaks.

Meil on soodsad hinnad, tippkvaliteediga kaup ja tasuta transport(al. 20€ ostust) Tallinnas ja lähiümbruses. 

Suuremate grupitellimuste puhul oleme valmis pakkuma tasuta transporti ka teeninduspiirkonnast väljaspool. 

Telli marjad mugavalt meie e-poest! TÄNA TELLID, TÄNA TOOME, kui tellid enne kella 13:00-i!

Töötame igapäevaselt E-P. Kullerteenust pakume Tallinnas ja lähiümbruses (Saue, Keila ja Maardu linnas ning Rae-, Kiili-, Saku-, Viimsi-,ja Harku vallas. Samuti Jõelähtme ja Saue valla Tallinna poolses osas) Kui soovid, kindlaks kellaajaks tellimust, siis palun kirjuta info lisainfo lahtrisse tellimuse vormistamisel! Tallinnast välja kellaajalisi tellimusi ei võta, kõik tellimused toimetatakse kohale ajavahemikus 11:00-16:00. Linnasisesed tellimused jõuavad klientideni ajavahemikul 11:00-18:00. Kui soovid täpsemat infot tellimuse ja saabumisaja kohta, siis kirjuta telli@maasikakuller.ee või helista 52 87 578

Meie teeninduspiirkond

Shopping Cart