Maasikakulleri lugu!

Maasikakuller on pikkade kogemustega maasikate müügi alal. Meie teame milline on hea mari! Me alustasime marjamaailmaga tutvumist aastal 2006 ja pole seni veel tüdinenud endale peensuste selgeks tegemises. 2012.aastal avasime Maasikakulleri praegusel kujul ja oleme teenindanud aastate jooksul tuhandeid kliente. Aastal 2021 otsustasime, et on aeg on küps ja avasime E-poe, et tellimisprotsessi muuta lihtsamaks. 

Meil on soodsad hinnad,tippkvaliteediga kaup, tasuta transport Tallinnas ja lähiümbruses. Teeninduspiirkond

Kullerteenust pakume Tallinnas, Saue, Keila ja Maardu linnas ning Rae-, Kiili-, Saku-, Viimsi-,ja Harku vallas. Samuti Jõelähtme ja Saue valla Tallinna poolses osas.
TÄNA TELLID, HOMME TOOME! Kui soovid, kindlaks kellaajaks tellimust, siis palun kirjuta info lisainfo lahtrisse tellimuse vormistamisel! Tallinnast välja kellaajalisi tellimusi kahjuks ei võta, kõik tellimused toimetatakse kohale ajavahemikus 12:00-15:00. Linnasisesed tellimused jõuavad klientideni ajavahemikul 11:00-18:00. Kui soovid täpsemat infot tellimuse ja saabumisaja kohta või tahad midagi meile lihtsalt ilusat öelda, siis kirjuta telli@maasikakuller.ee

Shopping Cart